Про нас

Наша історія!

У 2012 році групою однодумців, які хотіли допомогти дітям і підліткам відкрити та пізнати цікавий світ творчості, було засновано видавництво «Академія Саморобкіна». Завдяки активній діяльності нашого колективу вийшли у світ загальноукраїнські журнали: «Академія Саморобкіна», «Академія юного моделіста», «Веселі саморобки», а для найменших читачів – «Ведмедик Баррі».

У створення кожного номеру журналу ми вкладали нові ідеї, якісну роботу й частку душі всіх членів колективу. Про те, що наші видання сподобалися читачам, свідчать продаж вже понад пів мільйона екземплярів та їх передплата в Україні і за кордоном. Завдяки цьому ми змогли придбати обладнання і створити власне виробництво. Відтепер вся наша продукція, від ідеї до готового виробу, виконується власними силами.

Великий досвід, відгуки і побажання наших читачів надихнули нас розпочати розробку та виробництво наборів для творчості, настільних ігор, розвиваючих конструкторів, наборів для свят під брендом KubRiki.

Ми впевненні, що вся наша продукція – це не просто цікава іграшка, а й потужне знаряддя, яке розвиває у дітей і підлітків навички продуктивного та творчого мислення, спонукає до пізнання та відкриттів, допомагає в навчанні.

Наша команда

More Than Your Average Toy Store
Олександр
Олександр
Директор
Марина
Марина
Головний редактор
Марина
Марина
Головний дизайнер
Анна
Анна
Старший менеджер

Відгуки наших клієнтів

Я мама двоих детей 8 и 6 лет! Долго искала какие выписать им журналы. Выбрала журналы "Кубрики" и "Ведмедик Баррі", детям понравилось! С удовольствием читают, вырезают и клеят поделки из журналов. Теперь еще подпишу журнал "Веселі саморобки", буду со своей старшенькой тоже рукодельничать :).

Нина Зубко

Купив десятирічному сину журнал "Академія юного моделіста". Він у захваті! Зібрав модель літака за два дні! Вийшло дуже гарно. Тепер за проханням сина замовив ще журнали.

Андрій Ковальчук

Купила своїй донечці гру "Троє поросят". Гра дійсно оригінальна, нічого подібного бульше ніде не знайшла. У наборі стільки цікавого і так недорого! Донька дуже любить гратися в цю гру!

Оксана Мартинюк
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!